Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Brudzędy - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak Barlewice

Barlewice(Brudzędy + 24 km)

290 700 zł103,50 m² 2 808,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci: prawa własności nieruchomości gruntowej składającej się z działek o nr 143, 144.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Malbork(Brudzędy + 23 km)

979 000 zł250 m² 3 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:612 m²

Oferta Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m , położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wileńska

Bielany,Elbląg(Brudzędy + 17 km)

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Atuty: - dom z kominkiem oraz unikalnym, fińskim piecem steatytowym nunnauuni sercem domu, magazynującym ciepło. - działka przypominająca prywatny park - dorodne sosny, drzewa owocowe, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Markusy

Markusy(Brudzędy + 5 km)

750 000 zł3 342 m² 224,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Działka budowlano inwestycyjna pod budowę domu jednorodzinnego lub osiedla domków jednorodzinnych! Świetna oferta dla inwestorów indywidualnych lub deweloperów. działka budowlana budowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Gronowo Elbląskie

Gronowo Elbląskie(Brudzędy + 10 km)

299 900 zł70,72 m² 4 240,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Rodzinny Dom w Spokojnej Okolicy Gronowo Elbląskie Najtrudniejszy etap budowy już za Tobą teraz tylko wykończenie pod Twój gust Na sprzedaż parterowy dom w stanie surowym otwartym, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Minięta(Brudzędy + 14 km)

629 000 zł98 m² 6 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Marzysz O kameralnym domu dla swojej rodziny na wsi, a jednocześnie blisko cywilizacji ? To ta oferta jest właśnie dla Was! uwaga! Dzień Otwarty 18.10.2025 PREZENTACJA DOMU WYŁĄCZNIE PO.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Kałdowo,Malbork(Brudzędy + 23 km)

1 400 000 zł172,90 m² 8 097,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 469 m²

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w Malborku Dom 172,9 m na działce 2,469m2 z ogrodem, stawem, biurem, halami i potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem, ul. Topolowa

Kałdowo,Malbork(Brudzędy + 23 km)

1 395 000 zł222,20 m² 6 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom z udogodnieniami w Malborku! Urokliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zwierzno

Zwierzno(Brudzędy + 5 km)

189 000 zł77,15 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę wraz z budynkiem w miejscowości Zwierzno. Ta wyjątkowa oferta stanowi idealną bazę dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Koślinka

Koślinka(Brudzędy + 21 km)

799 999 zł144 m² 5 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 022 m²

Przestronny dom położony w sercu polskiej wsi, otoczony hektarem własnej ziemi, oferuje wyjątkowe połączenie komfortu i natury. Szerokie połacie zieleni, malownicze wierzby i spokojny,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Brudzędy

Brudzędy,warmińsko-mazurskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom wolnostojący w Brudzędach, budynki gospodarcze, siedlisko, działka rolna 1,25ha. Działka zadbana. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brudzędy

Brudzędy,warmińsko-mazurskie

349 000 zł96 m² 3 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Szukasz domu ze sporą działką, w ciekawej lokalizacji i niewysokiej cenie? Świetnie, że tu jesteś! Na sprzedaż dom w miejscowości Brudzędy, położonej w gminie Markusy. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brudzędy

Brudzędy,warmińsko-mazurskie

149 000 zł90 m² 1 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do sprzedaży siedlisko w którego, skład wchodzi dom wolno stojący składający się z budynku mieszkalnego o powierzchni 90 m2 oraz budynków gospodarczych znajdujących się na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij